První pomoc z přírody

Další kurz: 5. 10.
14 dní 7 hod 04 min 37 sek

Na tomto kurzu se dozvíte, jak si ulevit od fyzických potíží s pomocí aromaterapie.

Voňavé a přitom účinné? Přijďte se s námi seznámit se sedmi éterickými oleji a jejich účinky!

Parfémová laboratoř

Další kurz: 24. 10.
33 dní 7 hod 04 min 37 sek

Vychutnejte si jedinečnou příležitost v přírodní parfémové laboratoři a vytvořte si vlastní osobitou vůni.

Budeme rozvíjet váš čich i znalosti konkrétních složek parfému.

Další kurz: 21. 9.
7 hod 04 min 37 sek

Síla přírody ukrytá v lahvičce, kterou si můžete vzít všude s sebou!

Přijďte se s námi dozvědět více nejen o květinových vodách a hydrolátech a jejich nesčetném použití v péči o pleť, tělo, vlasy, ale i v kuchyni a v péči o zdraví, ale také o rostlinách se kterými budeme pracovat. Seznámíme se hlavně s místními květinami a bylinami, které lidé byli zvyklí užívat od pradávna, ale na své si přijdou i milovníci exotiky. Výroba probíhá vždy z čerstvých sezónních surovin.

Rituály s vykuřovadly

Další kurz: 18. 10.
27 dní 7 hod 04 min 37 sek

Vykuřování jako přírodní cesta k provonění i očistě prostorů. Pronikněte do tajemného světa vonných bylin, exotických dřevin, pryskyřic a květin a jejich použití jako omamných vykuřovadel. 

Co je vhodné právě pro vás a jaké jsou techniky vykuřování? Vše si na kurzu povíme!

Další kurz: 28. 9.
7 dní 7 hod 04 min 37 sek

Veganské přírodní svíčky jsou nejen krásnou dekorací, ale mají i řadu benefitů oproti svíčkám klasickým.

Přijďte si s námi užít kreativní večer a dozvědět se, proč není svíčka jako svíčka!

Balíček pleťové péče

Další kurz: 16. 10.
25 dní 7 hod 04 min 37 sek

Péče o pleť může být tvrdý oříšek, ale ne pokud máte váš vlastní odličovací olej. Pokud jej navíc doplníte o výživné olejové sérum, jílovou čisticí masku a olejové sérum na růst řas, luxusní kosmetická výbava je na světě!

Pokud jste stejně jako my nadšenci do výroby domácí kosmetiky a chcete pro sebe to nejlepší, co příroda může nabídnout, tento kurz vás bude zaručeně bavit!

Velká tvořivá dílna

Další kurz: 7. 10.
16 dní 0 hod 04 min 37 sek

Přijďte se naučit vyrábět přírodní svíčky, mýdla i soli do koupele - dozvíte se mnoho zajímavostí, užijete si pohodové odpoledne a navíc si tyto krásné přírodní produkty odnesete domů. Radost s nimi můžete udělat sobě nebo svým blízkým. Vůně a barvy jsou samozřejmě jenom na vás, fantazii se meze nekladou!

Základy aromaterapie

Další kurz: 27. 9.
6 dní 7 hod 04 min 37 sek

Základní kurz aromaterapie vás seznámí s tajemstvím 6 éterických olejů a jejich vlivem na psychické rozpoložení člověka, pocity i (n)emoce. Vysvětlíme si, jak s oleji pracovat a jak si pomoci k příjemným pocitům za jakékoli situace. Tento kurz je první ze série Aromaterapie.

Aromaterapie podle čaker

Další kurz: 19. 10.
28 dní 7 hod 04 min 37 sek

Konečně kurz aromaterapie, který vás seznámí s působením a vlivem éterických olejů na čakry našeho těla. Nabité vědomosti můžete uplatnit jak při cvičení či výuce jógy, tak při meditaci nebo každodenním odpočinku. Navíc se dozvíte osm různých způsobů jak připravit směs éterických olejů.

Letní aroma balíček

Další kurz: 29. 9.
8 dní 7 hod 04 min 37 sek

Příroda je všude kolem nás a my ji ne vždy plně využíváme. Představte si, že byste mohli mít kousek přírody vždy s sebou.

Na kurzu si vyrobíte inhalační tyčinku, aromaterapeutický krém, vlastní směs květinových vod, tělový olej a navíc také osvěžovač vzduchu. Všechny tyto produkty jsou z přírodních surovin a mají blahodárné účinky na naše zdraví. Jak to fyzické, tak psychické.

Balíček pro krásné vlasy

Další kurz: 25. 9.
4 dní 7 hod 04 min 37 sek

Lámete si hlavu, jak na krásné a zdravé vlasy? Pokud ano, pak právě pro vás je tu tento nový kurz BiOOO Akademie, kde si vytvoříte plné ruce přírodních pomocníků pro péči právě o vlasy.

Další kurz: 31. 10.
40 dní 8 hod 04 min 37 sek

Zapomeňte na vysušenou podrážděnou kůži z nekvalitních mycích přípravků. U nás si vyrobíte přírodní tuhá mýdla, která dodají vaší pokožce jemnost, bez zbytečného vysušování a bez chemických vůní nebo barviv. 

Velký tvořivý balíček

Další kurz: Dle domluvy

Lákají vás kurzy BiOOO Akademie a nevíte, který vybrat? Připravili jsme pro vás výhodný balíček 4 kurzů. Balíček obsahuje kurzy Výroba svíček, Výroba mýdel, Jarní aroma balíček a Balíček pro krásné vlasy. Příroda je všude kolem nás a my se můžeme naučit ji plně využít. 

Představte si, že byste mohli mít kousek přírody vždy s sebou. Termíny jednotlivých kurzů si rezervujte podle vypsaných termínů mailem na akademie@biooo.cz.

Pravidelná Face yoga

Další kurz: Dle domluvy

Mít rozjasněnou, mladistvou tvář bez vrásek je sen většiny z nás. Teď si představte, že k takové tváři můžete pomoci samy, nic k tomu nepotřebujete a ještě se budete cítit skvěle. Tím kouzlem je face yoga.

Intenzivní Face yoga

Další kurz: Dle domluvy

Mít rozjasněnou, mladistvou tvář bez vrásek je sen většiny z nás. Teď si představte, že k takové tváři můžete pomoci samy, nic k tomu nepotřebujete a ještě se budete cítit skvěle. Tím kouzlem je face yoga.

Další kurz: 18. 10.
27 dní 6 hod 04 min 37 sek

Kurz je připraven pro kohokoli, kdo cítí potřebu změny ve svém vzhledu a rád by si osvojil nové trendy a techniky líčení společně s nejlepšími tipy jak na to.

Další kurz: 18. 10.
27 dní 0 hod 04 min 37 sek

Kurz pro profesionální make-up artistky a artisty, které táhne volání přírody ke zdokonalení v jejich vášni líčení. Otevíráme novou dekádu make-upu. 

Tajemství make-up štětců

Další kurz: 12. 10.
21 dní 6 hod 04 min 37 sek

Vezměme štětce do ruky, vnímejme svou tvář, dotek štětce i efekt, který vytváří. Hoďme oficiální pravidla za hlavu a zvolme ty nejlepší právě pro Vás.

Intenzivní make-up kurz

Další kurz: 25. 10.
34 dní 4 hod 04 min 37 sek

Komplexní formát vzdělání v osobním líčení. Vstupte s námi do světa čisté přírody, štětců, sebelásky a barev.